Інверторна спліт система з класом споживання електроенергії «А ++», подвійною системою очищення повітря в приміщенні і потужним повітряним потоком.

Технологія 180 ° хвильового инверторного перетворення - керуюча напруга без «імпульсних» ефектів (усувається ступенчатость синусоїди). У порівнянні зі стандартним 120 ° струмом прямокутної форми дає наступні переваги:

- можливість роботи при більш широкому діапазоні живлячої напруги і частоти струму;

- велику енергоефективність і енергозбереження;

- м'якший старт, менше шум і вібрація;

- великі можливості управління.

Підвищена тепловіддача. У блоках використовуються теплообмінники з трубками особливої ​​конструкції, внутрішня поверхня яких має насічки трапецієподібної форми Innergrove cooper, що забезпечує максимально збільшену площу поверхні теплообміну. Завдяки цьому тепловіддача підвищується на 28%, знижується рівень енергоспоживання і, отже, збільшується ефективність роботи системи.

Самоочищення. При виключенні кондиціонера, на внутрішньому блоці жалюзі закриваються, але вентилятор продовжує працювати ще 10 хвилин, вентіліруя і підсушуючи теплообмінник.

Економічний режим. При використанні функції «i-Eco» - кондиціонер швидко охолодить кімнату, і буде автоматично підтримувати в ній t = + 24С і АВТО - швидкість вентилятора. Забезпечує комфорт і знижене енергоспоживання. В цьому режимі кондиціонер буде працювати 8 годин, потім автоматично відключиться.

У зовнішніх блоках для обертання вентилятора використовується DC-мотор. Це дозволяє значно знизити рівень шуму і енергоспоживання. А так же отримати кілька позицій швидкості обертання вентилятора, в завістімості від потреб системи.

Підвищена змочуваність теплообмінника, алюмінієві пластини якого мають спеціальне покриття з гідрофільним шаром, що забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блоку, що не дозволяє швидко утворюватися цвілі і бактерій, забезпечуючи при цьому більш ефективну роботу кондиціонера.

Система очищення повітря кондиціонера забезпечена високоефективні іонізатором, який продукує мільйони негативно заряджених іонів, що нейтралізують всі шкідливі елементи, присутні в Вашій оселі.

Негативно заряджені іони притягують до себе частинки пилу, бактерії, спори цвілі і віруси, нейтралізують їх, підтримуючи чистоту і свіжість повітря в приміщенні.

Нічний режим (режим сну) забезпечує умови для спокійного сну і комфортного пробудження. Режим триває протягом 7-ми годинного циклу, при цьому зменшується швидкість вентилятора, тим самим знижуючи рівень шуму, а так само автоматично, через задані проміжки, змінюючи задані з пульта температурні значення (в режимі охолодження температура піднімається на кілька градусів, а в режимі обігріву опускається). Після закінчення режиму (через 7 годин) установки температури повертаються до спочатку заданому значенню.

Функція "Охолодження при низькій температурі навколишнього середовища" забезпечує роботу кондиціонера в режимі охолодження, при температурах нижче нуля (зовнішнього повітря), що дозволяє використовувати його для роботи, наприклад, в серверних.

Компресор з інвертором постійного струму дозволяє збільшити ефективність роботи кондиціонера, таким чином, зниження споживання енергії економить витрати. Така система значно економніше і надійніше, ніж кондиціонери з постійною потужністю компресора.

Основні характеристики
Тип Спліт-система
Рекомендована площа приміщення 35
Встановлення Настінна
Тип компресору Інвертор
Тип фреону R410A
Холодопродуктивність 3.2 кВт
Теплопродуктивність 1.1-3.3 кВт
Рівень шуму внутрішнього блоку 42 дБ
Рівень шуму зовнішнього блоку 50 дБ

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

Кондиціонер Midea Blanc DС MSMA-12HRDN1-Q

  • Виробник: Midea
  • Модель: Midea Blanc DС MSMA-12HRDN1-Q / MOBA03-12HFN1
  • Наявність: Є в наявності
  • 13700.00 грн


Теги: midea, кондиціонер, спліт система, інвертор