Моделі, серії "Forest" мають енергоефективні (А ++) DC-inverter двигуни, дозволяють працювати спліт системі взимку на обігрів при 15С. Внутрішній блок серії "Forest" має глянсовий хвилеподібний пластик лицьовій панелі (спеціальна розробка Midea) з прихованим LED дисплеєм, у якого можна, за бажанням, відключити індикацію і звук. Зовнішні блоки мають оригінальний дизайн "Diamond".

Технологія 180 ° хвильового инверторного перетворення - керуюча напруга без «імпульсних» ефектів (усувається ступенчатость синусоїди). У порівнянні зі стандартним 120 ° струмом прямокутної форми надає наступні переваги:

- можливість роботи при більш широкому діапазоні живлячої напруги і частоти струму;

- велику енергоефективність і енергозбереження;

- м'якший старт, менший шум і вібрації;

- великі можливості управління.

Підвищена тепловіддача. У блоках використовуються теплообмінники з трубками особливої ​​конструкції, внутрішня поверхня яких має насічки трапецієподібної форми "Innergrove cooper", що забезпечує максимально збільшену площу поверхні теплообміну. Завдяки цьому тепловіддача підвищується на 28%, знижується рівень енергоспоживання і, отже, збільшується ефективність роботи системи.

Самоочищення. При виключенні кондиціонера, на внутрішньому блоці жалюзі закриваються, але вентилятор продовжує працювати ще 10 хв. вентіліруя і підсушуючи теплообмінник.

Економічний режим. При використанні функції «i-Eco» - кондиціонер швидко охолодить кімнату, і буде автоматично підтримувати в ній t = + 24С і АВТО - швидкість вентилятора.

У зовнішніх блоках для обертання вентилятора використовується DC-мотор. Це дозволяє значно знизити рівень шуму і енергоспоживання. А так же отримати кілька позицій швидкості обертання вентилятора, в завістімості від потреб системи.

Підвищена змочуваність теплообмінника, алюмінієві пластини якого мають спеціальне покриття з гідрофільним шаром, що забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блоку, що не дозволяє швидко утворюватися цвілі і бактерій, забезпечуючи при цьому більш ефективну роботу кондиціонера.

Функція температурної компенсації коректує температуру в зоні знаходження людини до комфортної, (т.к.температура повітря близько підлоги і стелі може відрізнятись на декілька градусів) шляхом додаткового підвищення / пониження темпреатури від значення заданого з ПДУ. Таким чином відбувається компенсація і вирівнювання загальної температури в приміщенні. Для побутових спліт систем значення встановлено виробником і становить 2 ° С.

Виявлення  витоку холодоагенту. У разі, якщо витік холодоагенту виявлена, на дисплеї внутрішнього блоку відобразиться код помилки «ЄС». Ця функція допоможе захистити компресор від поломки при підвищенні температури в результаті витоку холодоагенту.

Нічний режим (режим сну) забезпечує умови для спокійного сну і комфортного пробудження. Режим триває протягом 7-ми годинного циклу, при цьому зменшується швидкість вентилятора, тим самим знижуючи рівень шуму, а так само автоматично, через задані проміжки, змінюючи задані з пульта температурні значення (в режимі охолодження температура піднімається на кілька градусів, а в режимі обігріву опускається). Після закінчення режиму (через 7 годин) установки температури повертаються до спочатку заданому значенню.

Функція "Охолодження при низькій температурі навколишнього середовища" - забезпечує роботу кондиціонера в режимі охолодження, при температурах нижче нуля (зовнішнього повітря), що дозволяє використовувати його для роботи, наприклад, в серверних.

Режим осушення автоматично вибирає режим охолодження, заснованої на різниці між встановленої темпаратури і дійсної кімнатною температурою. Температура регулюється під час зниження вологості повітря повторюється включенням і вимиканням режимів охолодження і вентиляції.

При включенні режиму осушення на ПДУ відображається символ "Капелька"

Компресор з інвертором постійного струму дозволяє збільшити ефективність роботи кондиціонера, таким чином, зниження споживання енергії заощаджує Ваші витрати. Така система значно економніше і надійніше, ніж кондиціонери з постійною потужністю компресора.

Блакитне покриття оребрення теплообмінника - Захист від корозії. Спеціальне антикорозійне покриття теплообмінника, що захищає від атмосферних явищ і впливів агресивного зовнішнього середовища.

Основні характеристики
Тип Спліт-система
Рекомендована площа приміщення 35
Встановлення Настінна
Тип компресору Інвертор
Тип фреону R410A
Холодопродуктивність 3.31 кВт
Теплопродуктивність 3.75 кВт
Рівень шуму внутрішнього блоку 37/30/23/19 дБ
Рівень шуму зовнішнього блоку 54 дБ

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

Кондиціонер Midea Forest DC (2018) MSAFAU-18HRDN1

  • Виробник: Midea
  • Модель: Midea Forest DC (2018) MSAFAU-18HRDN1
  • Наявність: Є в наявності
  • 20415.00 грн


Теги: midea, кондиціонер, спліт система, інвертор