Монтаж систем вентиляції – це роботи для реалізації інженерної системи, що забезпечує циркуляцію повітря в будівлі. Це обов’язкова умова підготовки об’єкта до експлуатації.

Лише фахівці зможуть ефективно встановити вентиляцію, яка буде працювати безперервно та максимально довго, роблячи життя комфортним, підтримуючи роботу техніки та якісне зберігання продукції, а також комфортне перебування персоналу.

Ідеальне рішення по монтажу вентиляції 

Якісний монтаж можливий тільки при правильному підборі типу вентиляції, зважаючи на приміщення, де система буде встановлена. Для житла (котедж, квартира, будинок) може бути розроблена природна, примусова або припливна модель вентиляції. Майстри беруть до уваги наявність різних факторів (можливість провітрювання, потужність електромережі, герметичність приміщення), а також розмір бюджету клієнта, щоби вартість монтажу повітропроводів вентиляції була вигідною для клієнта.

Для офісних центрів пропонуємо сучасні установки (100% заміна повітряної маси з підтримкою тепла і вологи). Для ресторанів та об’єктів громадського харчування впроваджуються комплекси з системи кондиціонування і вентиляції, що задають зручний температурний фон для відвідувачів і робітників.

Ми реалізуємо найскладніші вентиляційні системи для серверних, складських приміщень, промислових цехів, медичних установ, салонів краси, пекарень. Професійність монтажу в цих приміщеннях відіграє важливу роль на здоров’я, загальний стан співробітників, роботі обладнання, а також впливає на відповідність забезпечення санітарних, екологічних умов.

 

Монтаж кондиціонерів

Сьогодні кондиціонери вже далеко не суто офісна техніка. Вони вже звичне явище в більшості квартир. Щодня виробники поповнюють модельний ряд.

У будь-якому магазині, де продається побутова техніка, вибір таких пристроїв просто величезний. На сторінках нашого інтернет-магазину ви можете вибрати відповідну модель або проконсультуватися з фахівцем. Але це далеко не все!

Компанія «Айс Клімат» , крім продажів, ще виконує якісну і швидку установку кондиціонерів в Києві а також в київській, львівсбкій то івано-франківській областях.

Монтаж будь-якого кліматичного обладнання є складною і трудомісткою роботою, саме від якості виконання якої залежить термін і справність служби кліматичної техніки. Тому ми ретельно підходимо до планування таких робіт. Насамперед до місця установки кондиціонера виїжджає фахівець. Його професійна консультація допоможе Вам визначити найбільш підходящу модель кондиціонера, так само фахівець допоможе Вам вибрати місце для установки блоків спліт-системи.

Спеціаліст надасть Вам повну консультацію по різним видам і моделям кондиціонерів (можливо, ви захочете купити кондиціонер саме у нас), їх слабким і сильним сторонам, спираючись на великий досвід компанії в цій сфері. Безпосередньо з Вами фахівець зробить кошторис і проведе розрахунок необхідного устаткування та вартості виконання робіт. Це дасть Вам можливість відразу узгодити ціну.

Високоякісна установка кондиціонерів, це запорука тривалої і надійної роботи обладнання. 80% поломок виникають саме через неякісне встановлення.

Компанія «Айс Клімат» пропонує послуги якісної професійної установки, яка проводиться бригадами досвідчених фахівців, які використовують тільки високоякісні матеріали і дорогий інструмент.