Mission - новітня серія з глянцевим корпусом внутрішнього блоку, «брілліатновим» дизайном зовнішнього блоку, можливістю Wi-Fi контролю і спеціальною моделлю пульта дистанційного керування. Має високу економічність, клас енергоефективності "A ++" (для охолодження).

Економічний режим. При використанні функції «i-Eco» - кондиціонер швидко охолодить кімнату, і буде автоматично підтримувати в ній t = + 24С і АВТО - швидкість вентилятора. При цьому забезпечується комфорт і знижене енергоспоживання.

У внутрішніх блоках для обертання крильчатки використовується DC-мотор. Це дозволяє значно знизити рівень шуму і енергоспоживання. А так же отримати 12 позицій зміни швидкості крильчатки.

Підвищена змочуваність теплообмінника, алюмінієві пластини якого мають спеціальне покриття з гідрофільним шаром, що забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блоку, що не дозволяє швидко утворюватися цвілі і бактеріям і забезпечує при цьому більш ефективну роботу кондиціонера.

Midea RAC розробила мобільний додаток для сучасних смартфонів, який виконує функцію пульта. Як і пульт управління, смартфон управляє кондиціонером через інфрачервоний порт, а в разі найсучасніших моделей кондиціонерів Midea - через Wi-Fi-з'єднання. Покупці можуть абсолютно безкоштовно завантажити додаток для смартфона за допомогою QR-кодів знаходяться в інструкції користувача.

Система очищення повітря кондиціонера забезпечена високоефективні іонізатором, який продукує мільйони негативно заряджених іонів, що нейтралізують всі шкідливі елементи, присутні в будинку.

Негативно заряджені іони притягують до себе частинки пилу, бактерії, спори цвілі і віруси, нейтралізують їх, підтримуючи чистоту і свіжість повітря в приміщенні.

Функція температурної компенсації коректує температуру в зоні знаходження людини до комфортної, (т.к.температура повітря близько підлоги і стелі може відрізнятись на декілька градусів) шляхом додаткового підвищення / пониження темпреатури від значення заданого з ПДУ. Таким чином відбувається компенсація і вирівнювання загальної температури в приміщенні. Для побутових спліт систем значення встановлено виробником і становить 2 ° С.

Нічний режим (режим сну) забезпечує умови для спокійного сну і комфортного пробудження. Режим триває протягом 7-ми годинного циклу, при цьому зменшується швидкість вентилятора, тим самим знижуючи рівень шуму, а так само автоматично, через задані проміжки, змінюючи задані з пульта температурні значення (в режимі охолодження температура піднімається на кілька градусів, а в режимі обігріву опускається). Після закінчення режиму (через 7 годин) установки температури повертаються до спочатку заданому значенню.

Функція "Охолодження при низькій температурі навколишнього середовища" - забезпечує роботу кондиціонера в режимі охолодження, при температурах нижче нуля (зовнішнього повітря), що дозволяє використовувати його для роботи, наприклад, в серверних.

Всі двигуни в спліт-системи (компресора і вентиляторів) виготовлені за технологією DC-inverter.

Компресор з інвертором постійного струму дозволяє збільшити ефективність роботи кондиціонера, таким чином, зниження споживання енергії заощаджує Ваші витрати. Така система значно економніше і надійніше, ніж кондиціонери з постійною потужністю компресора.

Основні характеристики
Тип Спліт-система
Рекомендована площа приміщення 35-50
Встановлення Настінна
Тип компресору Інвертор
Тип фреону R410A
Холодопродуктивність 3.2 кВт
Теплопродуктивність 1.1-3.3 кВт
Рівень шуму внутрішнього блоку 42 дБ
Рівень шуму зовнішнього блоку 50 дБ

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

Кондиціонер Midea Mission DC MB-18N1D0-I

  • Виробник: Midea
  • Модель: Midea Mission DC MB-18N1D0-I / MB-18N1D0-O (2018)
  • Наявність: Є в наявності
  • 21895.00 грн


Теги: midea, кондиціонер, спліт система, інвертор