ОБІГРІВ КОНДИЦІОНЕРОМ

Posted By: Катерина Published: 04.08.2020 Times Read: 646 Comments: 0

Кондиціонер – це техніка для охолодження. Так ви чуєте постійно. Але цим кліматичним пристроєм можна й обігріватися, особливо зараз, коли технології стали більш довершеним і така функція може працювати і до -25С. 

А ще це може бути вигідно. Чому так, розповідає наш експерт Юрій.А тепер розглянемо детальніше. 


Обігріватися кондиціонером вигідно?

Якщо обігрівати приміщення кондиціонером у міжсезонний період, то споживання  електроенергії буде меншим порівняно з використанням інших нагрівальних електроприладів чи масляних обігрівачів. 

Інверторні кондиціонери (які це читайте тут) вигідніші за обігрівачі та електробатареї. На 1 кВт споживаної енергії кондиціонер віддає 3-5 кВт тепла! Інвертор нагріває приміщення до заданої температура та підтримує її. Така економія створюється за рахунок того, що кондиціонер самостійно не обігріває повітря, а лише переносить його із вулиці в приміщення. 


Як правильно обігріватися кондиціонером?

Зараз майже у всіх кондиціонерів є функція обігріву. Тобто нічого додатково встановлювати не потрібно. Однак потрібно зважати на його характеристики, зокрема на потужний компресор, що може постійно працювати й на обігрів і при цьому не зноситися.  Також при його експлуатації потрібно спочатку ввімкнути кондиціонер в режимі охолодження, аби зовнішній блок зігрівся.


Але наш експерт Юрій у відео рекомендує у холодну пору використовувати і кондиціонер і газове опалення разом для кращого обігріву. 


Якщо вам потрібно вибрати кондиціонер, то звертайтеся до нашої компанії в АЙСКЛІМАТ і наші консультанти абсолютно безкоштовно вам допоможуть усе підібрати. 

Comments

Write Comment