ПРИНЦИП РОБОТИ КОНДИЦІОНЕРА

Posted By: Катерина Published: 02.04.2020 Times Read: 137 Comments: 0

Для того аби підібрати кондиціонер для дому потрібно знати принципи його роботи та саму структуру.  


Яка суть кондиціонера?

Кондиціонер не виробляє холод або тепло, а лише переносить його із приміщення на вулицю. Саме для цього в ньому є два блоки: зовнішній і внутрішній. Провідником теплової енергії в кондиціонері (як і в холодильнику) є холодоагент, зазвичай це фреон. Коли кондиціонер працює в режимі охолодження, холодоагент випаровується в теплообміннику внутрішнього блоку, а конденсується в зовнішньому. Коли кондиціонер працює в режимі обігріву, холодоагент конденсується в теплообміннику внутрішнього блоку, а випаровується в зовнішньому.

З чого складається кондиціонер?

Основними елементами спліт-системи є компресор, конденсатор, дросель і випарник, з'єднані між собою мідними трубками, які утворюють холодильний контур. “Серцем” цієї системи є компресор. 

Для перенесення теплової енергії кондиціонер споживає електроенергію. Але слід зазначити, що кондиціонер переносить приблизно в три рази більше енергії, ніж споживає. Електроенергія необхідна для роботи компресора, який створюючи перепади тисків змушує холодоагент то випаруються то конденсуватися.ПОРАДА: використовувати кондиціонер в якості обігрівача надзвичайно вигідно. При споживанні 1 кВт електроенергії кондиціонер перенесе в квартиру близько 3 кВт тепла. Крім цього, повітря в приміщенні не пересушуватиметься.


Якщо ви ще не визначилися із кондиціонером, телефонуйте  нам і ми обов'язково допоможемо!

Products related to this post

Related Posts

Comments

Write Comment