Необхідний компонент для кожного кондиціонера

Багато хто з нас прагне жити в комфортній обстановці, тому облаштовують свої будинки і квартири. Створення сприятливого мікроклімату в приміщеннях стає одним із пріоритетних завдань в кожній родині. Установка кондиціонерів повноцінно вирішує це питання. А що відбувається зовні? Створювані краплі вологи монотонно стукають по асфальту або плитці, падаючи також на голови проходячих повз людей.

Не потрібно відгороджуватися від проблеми, вважаючи, що її не існує (капає то зовні, а не всередині квартири). Застосування сифона для кондиціонера дозволить швидко вирішити ситуацію.

Смарт-сифон для кондиціонера: що це

Інженерна розробка у вигляді затвора (саме так виглядає сифон для кондиціонера) призначена для збору і направлення конденсуючої вологи в загальнобудинкову трубу. Вона вбудовується в виводну систему, розташовуючись між ПВХ-трубою, приєднаної до апарату, що холодить, і каналізаційним виводом.

Сифон для кондиціонера відрізняється компактним розміром. При установці не потребує створення нових отворів. За рахунок гнучкої прокладки сифон щільно прилягає до виводних каналів, виключаючи появу ефекту застою води і неприємних запахів.

Придбати сифон для кондиціонера можна в компанії «Айсклімат». Доступна ціна дозволяє купувати важливий елемент в системи клімат-контролю, розташовані в будинках, квартирах, дачах, на об'єктах комерційного призначення. За рахунок компактних розмірів сифон для кондиціонера поміститься в будь-якому, навіть самому обмеженому по площі місці.


200+ літрів / годину

Мінімальна гарантована пропускна здатність SMART сифона - 200 літрів на годину. Цього достатньо для побутових кондиціонерів будь-якої потужності. SMART Сифон може одночасно обслуговувати необмежену кількість кондиціонерів.


Монтаж за «пару хвилин»

Компактний розмір (103 мм х 39 мм х 39 мм) дозволяє встановити SMART Сифон в самому обмеженому просторі. Не потребує додаткового штроблення. Комплектується гумовим перехідником для установки. Для монтажу потрібна тільки "пилка".


Гарантія 2 роки

Єдиний, на даний момент, сифон для кондиціонерів з гарантією. Тому що не містить деталей, які можуть зламатися або схильні до зносу і мають обмежений ресурс. Термін використання сифона - необмежений.


«Сухий затвор» виключає появу неприємних запахів, навіть в разі пересихання стовпа води в зимовий період.

SMART Сифон винайдений «практиками», успішно пройшов ряд випробувань і вже більше року, без єдиного гарантійного випадку, встановлюється в квартирах, приватних будинках, котеджах і офісах.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

SMART Сифон для кондиціонера

  • Виробник: Украина
  • Модель: SMART Сифон для кондиционера
  • Наявність: Є в наявності
  • 700.00 грн


Рекомендовані товари

Сифон для кондиціонерів HL138

Сифон для кондиціонерів HL138

Вбудований сифон для зливу дренажу з кондиціонерів, вертикальний, DN32, з гідрозатвором і механічним..

750.00 грн

Сифон для кондиціонерів 32мм

Сифон для кондиціонерів 32мм

Сифон для кондиціонерів з механічним запахозапираючим пристроєм, не пропускає запах з каналізації пр..

450.00 грн

Теги: Сифон, вбудований сифон, сифон для кондиціонерів, сифон для зливу дренажу, сифон HL138, смарт сифон, SMART сифон