Монтаж вентиляції

Монтаж систем вентиляції – це роботи для реалізації інженерної системи, що забезпечує циркуляцію повітря в будівлі. Це обов'язкова умова підготовки об'єкта до експлуатації. 

Лише фахівці зможуть ефективно встановити вентиляцію, яка буде працювати безперервно та максимально довго, роблячи життя комфортним, підтримуючи роботу техніки та якісне зберігання продукції, а також комфортне перебування персоналу. 


Ідеальне рішення по монтажу вентиляції Якісний монтаж можливий тільки при правильному підборі типу вентиляції, зважаючи на приміщення, де система буде встановлена. Для житла (котедж, квартира, будинок) може бути розроблена природна, примусова або припливна модель вентиляції. Майстри беруть до уваги наявність різних факторів (можливість провітрювання, потужність електромережі, герметичність приміщення), а також розмір бюджету клієнта, щоби вартість монтажу повітропроводів вентиляції була вигідною для клієнта.

Для офісних центрів пропонуємо сучасні установки (100% заміна повітряної маси з підтримкою тепла і вологи). Для ресторанів та об'єктів громадського харчування впроваджуються комплекси з системи кондиціонування і вентиляції, що задають зручний температурний фон для відвідувачів і робітників.

Ми реалізуємо найскладніші вентиляційні системи для серверних, складських приміщень, промислових цехів, медичних установ, салонів краси, пекарень. Професійність монтажу в цих приміщеннях відіграє важливу роль на здоров'я, загальний стан співробітників, роботі обладнання, а також впливає на відповідність забезпечення санітарних, екологічних умов.
Компанія "АЙСКЛІМАТ"

Нові надходження
Кераміко-вуглецева нагрівальна панель

Кераміко-вуглецева нагрівальна панель

Кераміко-вуглецева нагрівальна панель призначена для опалення та створення оптимального мікроклімату..

3000.00 грн

Система вентиляції з рекуперацією тепла Klimatronik 160 Pro Н "Power"

Система вентиляції з рекуперацією тепла Klimatronik 160 Pro Н "Power"

Для комерційних приміщеньОб'єм повітрообміну: 20−150 м³/год.Рівень шуму на відстані 3 м: 1..

17000.00 грн

Система вентиляції з рекуперацією тепла Klimatronik 160 Pro M "Standard"

Система вентиляції з рекуперацією тепла Klimatronik 160 Pro M "Standard"

Для житлової кімнати / офісуОб'єм повітрообміну: 20-120 м³/год.Рівень шуму на відстані 3 м:&nbs..

15200.00 грн

Система вентиляції з рекуперацією тепла Klimatronik 160 Pro L "Bedroom"

Система вентиляції з рекуперацією тепла Klimatronik 160 Pro L "Bedroom"

Для тихої спальніОб'єм повітрообміну: 20-90 м³/год.Рівень шуму на відстані 3 м: 12-30 дБ..

13800.00 грн