Новини

Як ціна залежть від якості

Якщо говорити про кондиціонери, то вислів “чим дорожчий – тим кращий”, точно про них. 

Наш експерт Юрій розповідає: як ціна залежить від якості. 

Для того, аби вибрати кондиціонер, потрібно зрозуміти для чого він вам потрібен.

Ось у цьому відео ми детально розповідали як правильно вибрати кондиціонер.

НАГАДАЄМО: 

ПЕРШЕ

Потрібно зрозуміти для якої площі приміщення нам потрібен кондиціонер.

ДРУГЕ

Інверторний кондиціонер чи звичайний? У чому різниця ми писали ТУТ, а після прочитання вам потрібно просто визначитися бути чи не бути енергоефективності у вашому будинку. 

ТРЕТЄ

Визначаємось із набором функцій кондиціонеру. Виокремлюють такі: обігрів, охолодження, осушення, вентиляція, рециркуляція, фільтрація, іонізація, нічний режим та турборежим.

ЧЕТВЕРТЕ

Якщо у вас є певні уподобання, то визначаємося із брендом. Наша компанія “АЙСКЛІМАТ” є офіційним представником низки компаній-лідерів на ринку кліматичної техніки України, зокрема HISENSE, TCL, OLMO, GREE, Mitsubishi Electric, Thermoscreens, Sensei, NeoClima, Toshiba, TOSOT, Midea, Cooper&Hunter, LG.

П’ЯТЕ

Побутові кондиціонери бувають різних типів: спліт-системи настінного, касетного, канального та підлогово-стельового типів, а також мульти-сліт-системи, також є віконні кондиціонери. Про деякі із них ми розповідали у попередніх наших статтях. 

Це основний набір якостей кондиціонеру з яким потрібно визначатися. А якщо ви ще досі не визначилися, то наші консультанти в “АЙСКЛІМАТ” абсолютно безкоштовно допоможуть усе підібрати. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *